Határtalan JAZZZ - Óriási siker Salzburgban

Fantasztikus koncertet adott 2022. június 24-én egyesületünk meghívására Salzburgban Koncz Kriszta és Kapolcsi-Szabó Levente. A művészek mindketten a budapesti Liszt Ferenc Zeneakadémia abszolvensei. A koncert a “Das Personalhaus” című kiállítás zárórendezvénye volt a Mirabellkert melletti Városi Galéria épületében.
 
 
Egyesületünk nem titkolt célja ezekkel a rendezvényekkel, hogy a magyar kultúrát itt Salzburgban népszerűsítse, s találkozási, kapcsolódási lehetőségeket adjon a magyar és osztrák közönség számára. Ismerjük meg és ismerjük el egymást!
 
Köszönjük mindenkinek, aki velünk tartott! 
A zene hihetetlen élményt nyújtott, a szekszárdi borok még mindig kiválóak, a beszélgetések pedig bár sosem értek volna véget… 
 
Pezseg a magyar kulturális élet Salzburgban, várjuk a következő találkozást. 
 
 
Néhány felvételt a koncert hangulatából itt is megosztunk.
 
 

 
 
Köszönjük a Magyar Kormány valamint Salzburg város támogatását a rendezvény megvalósításában.
 
 

Please publish modules in offcanvas position.